Bölgesel Fazlalıklarından Kurtulmanın Yolu; Temassız Estetik

temassiz_estetik.jpg

Bölgesel fazlalıklar çoğu kişinin özgüvenini zedeleyen bir konudur. Kişi bazen ne yaparsa yapsın bu bölgesel fazlalıklardan kurtulamaz. Diyet ve egzersizlerle zaman kaybeder ama hiçbir sonuç alamaz. İşte bu durumda kişinin elinden gelebilecek tek şey medikal bir müdahaleye başvurmak ve gerisini doktoruna bırakmaktır.

Medikal bir müdahale olan ve sizlere temassız estetik gerçekleştirmemize yardımcı olan BTL Vanquish Me Mucizesinden bahsedelim. Bu cihazın en önemli özelliği hastaya herhangi bir temas gerçekleştirmeden en etkili sonucu verebiliyor olmasıdır. Bu alanda bu şekilde çalışan ilk ve tek sistemdir. Bu sistem patentli bir sistem olup selektif radyofrekans adı ile de anılmaktadır. Selektif radyofrekans yöntemi ile radyo dalgaları direkt olarak yağ dokusunu hedeflemektedir. Yağ hücrelerinin ve yağ dokusunun çapında azalma yaparak dolaşım sistemi ile fazla olan yağ miktarı azaltılmaktadır. Burada hedeflenen yağ dokusundan kastımız, kas üzerinde gereğinden fazla olarak birikmiş ve fiziksel anlamda kişide fazla kilolu bir görüntüye neden olan tabakalaşmış yağ dokusudur. Yöntem gerçekten etkilidir. Selektif radyofrekans yöntemi toplam 53 ülkede başarı ile kullanılan bir teknolojinin ilk ve tek örneğidir. Yapılan çalışmalarda ultrason ile ölçülen yağ tabakasında ortalama 5 ila 13 santimetreye kadar yağ dokusunda incelme sağladığı belirlenmiştir. Bu anlamda etkinliği konusunda son derece güvenebileceğiniz bir cihazdır. Bu yöntem ile karın, bel çevresi, iç bacak ve basenler ile koldaki bölgesel yağlanma bölgelerine rahatça uygulama yapılabilir ve incelme gözlemlenebilir. Her bir bölge için ayrı ayrı seanslar gerektirmemesi sistemin avantajlarından biridir. Tek seansta tüm bölgelere uygulama yapılabilir. Uygulama süresini bölgenin genişliği belirler. Yaklaşık olarak 30 ila 45 dakika arasında sürmektedir. Uygulama haftada 1 seans olmak üzere toplam 4 seans içerisinde başarı ile uygulanmaktadır. Aslında ilk seans ile birlikte etkisi ortaya çıkmaya başlar. Net olarak etkisi ise seansların bitimiyle beraber 1 ayda ortaya çıkmaktadır. Bu uygulamanın en önemli özelliği hiçbir ağrı ya da herhangi bir acı hissine neden olmamasıdır. Radyofrekans dalgaları kullanıldığı için uygulamayı yaptıran kişiler sadece ısınma hissi hissederler. Cihazın bir diğer özelliği ise hiçbir temasın olmamasından dolayı hastaların uygulama sırasında rahatlıkla uykuya dalabilmeleridir. Bu mucizevi teknoloji başta Amerikan FDA onayı olmak üzere, kullanıldığı 53 ülkede yapılan çalışmalar yoluyla da güvenilirliği açısından onaylanmış olan bir cihazdır. Bu neden ile cihazın bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Kısaca patentli bu uygulama sayesinde bölgesel fazlalıklarınızdan aklınızda hiçbir şüpheye yer vermeden kurtulmanız mümkündür. Sizler de bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulmak adına artık daha etkili bir adım atabilirsiniz.


© Copyright 2007 – 2019 | Dermatolog Dr. İ.Öykü Çelen | Tüm Hakları Saklıdır.© Copyright 2007 – 2019 | Dermatolog Dr. İ.Öykü Çelen | Tüm Hakları Saklıdır.