Fazla Kilolarından Temassız İncelme Yöntemi İle Kurtul!

fazla_kilolarindan_temazsiz_incelme.jpg

Fazla kilolar hangi yaşta olunursa olunsun kişilere dert olmuştur ve en çok uğraş verilen konular arasında yer alır. Dolayısıyla her geçen yıl teknoloji bölgesel zayıflama tekniklerine bir yenisini daha ekliyor. Biz doktorlar olarak hastalarımızı mutlu etmek adına gelişen bütün teknolojileri yakından takip ediyor ve öğreniyoruz. Şimdi onlardan biri olan temassız incelmeyi sizlere anlatacağım; BTL Vanquish Me Mucizesi.

Bu sistemin en büyük özelliği hastaya temas etmeksizin etki edebiliyor olmasıdır. Bu şekilde çalışan ilk ve tek sistemdir. Üstelik bu sistem patentli bir sistemdir. Selektif radyofrekans adı ile de anılır. Selektif radyofrekans yöntemi ile radyo dalgaları direkt olarak yağ dokusunu hedeflemektedir. Yağ hücrelerinin ve yağ dokusunun çapında azalma meydana getirir. Dolaşım sistemi ile fazla olan yağ miktarı azaltılmaktadır. Burada hedeflenen yağ dokusu diyerek bahsettiğimiz doku, kas üzerinde gereğinden fazla olarak birikmiş ve fiziksel anlamda kişide fazla kilolu bir görüntüye neden olan tabakalaşmış yağ dokusudur. BTL Vanquish Me Mucizesi 53 ülkede uygulanan ve başarı elde edilen bir teknolojidir. Yapılan çalışmalar sonucunda ultrason ile ölçülen yağ tabakasında ortalama 5 ila 13 santimetreye kadar yağ dokusunda incelme sağladığı tespit edilmiştir. Bu anlamda etkinliği konusunda güvenilir olan bir cihazdır. Yöntem karında, bel ve çevresinde, iç bacak ve basenlerde, koldaki bölgesel yağlanmaların mevcut olduğu kısımlarda kolayca uygulanabilir. Her bir bölge için ayrı bir seans gerektirmez. Tek seansta ihtiyaç olan bütün bölgelere uygulanabilir. Uygulama bölgesinin genişliğine göre uygulama süresi değişiklik gösterip yaklaşık 30 ila 45 dakika arasında değişiklik gösterebilir. Uygulama haftada 1 seans olarak uygulanır ve toplam 4 seansta yapılmaktadır. Uygulama ilk seanstan itibaren etkilerini göstermeye başlasa bile tam olarak etkisini gözle görebilmemiz seansların bitmesinin ardından geçen 1. ayda gerçekleşir. Uygulamanın önemli özelliklerinden birisi de; uygulamanın hiçbir acı ya da ağrı hissine neden olmamasıdır. Vücuduna radyofrekans iletilen kişiler sadece tenlerinde bir ısınma hissi ile karşı karşıya kalırlar. Cihazın hasta vücuduna hiçbir temasının olmaması ve verdiği sıcaklıktan dolayı hastalar bir uyku haline geçebilmektedirler.  Uygulamanın FDA tarafından onaylanmış bir uygulama olduğunu da belirtmek gerekir.

Özetlemek gerekirse güvenli bir şekilde ağrısız ve acısız fazla kilolarınızdan kurtulmanızın sırrı, temassız incelme yönteminde gizli. Veremediğiniz kiloları artık dert etmenize gerek yok.


© Copyright 2007 – 2019 | Dermatolog Dr. İ.Öykü Çelen | Tüm Hakları Saklıdır.© Copyright 2007 – 2019 | Dermatolog Dr. İ.Öykü Çelen | Tüm Hakları Saklıdır.